My Favorite Movies
| fb578982055's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Alpha Dog (2007, R) |
|
| 2 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 3 |
Hancock (2008, PG-13) |
|
| 4 |
Bad Boys (1995, R) |
|
| 5 |
I Am Legend (2007, PG-13) |
|
| 6 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
| 7 |
Bad Boys II (2003, R) |
|
| 8 |
The Lion King (1994, G) |
|
| 9 |
Donnie Darko (2001, R) |
|
| 10 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
| 11 |
The Lion King 2 - Simba's Pride (1998, G) |
|
| 12 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
| 13 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 14 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
| 15 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 16 |
The Fast and the Furious (2001, PG-13) |
|
| 17 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
| 18 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006, PG-13) |
|
| 19 |
Banjo the Woodpile Cat (1982, Unrated) |
|
| 20 |
The Shawshank Redemption (1994, R) |
|
| 21 |
Forrest Gump (1994, PG-13) |
|
| 22 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
| 23 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 24 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
| 25 |
The Departed (2006, R) |
|
| 26 |
Kill Bill: Volume 1 (2003, R) |

























