My Favorite Movies
| fb579113889's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Godfather, Part III (1990, R) |
|
| 2 |
The Godfather (1972, R) |
|
| 3 |
The Godfather, Part II (1974, R) |
|
| 4 |
Once Upon a Time in Mexico (2003, R) |
|
| 5 |
Desperado (1995, R) |
|
| 6 |
Untamed Heart (1993, PG-13) |
|
| 7 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
| 8 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
| 9 |
The Outsiders (1983, PG) |
|
| 10 |
Rumble Fish (1983, R) |
|
| 11 |
The Big Town (1987, R) |










