My Favorite Movies
| fb583083031's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Better Luck Tomorrow (2002, R) |
|
| 2 |
Ferris Bueller's Day Off (1986, PG) |
|
| 3 |
Red Meat (1996, Unrated) |
|
| 4 |
Friday (1995, R) |
|
| 5 |
Double Happiness (1995, PG-13) |
|
| 6 |
Barbershop (2002, PG-13) |
|
| 7 |
Sweet Sixteen (2003, R) |
|
| 8 |
Rush Hour (1998, PG-13) |
|
| 9 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
| 10 |
Showtime (2002, PG-13) |
|
| 11 |
American Pie (1999, R) |
|
| 12 |
Heathers (1988, R) |
|
| 13 |
Spaceballs (1987, PG) |
|
| 14 |
Big Trouble in Little China (1986, PG-13) |
|
| 15 |
27 Dresses (2008, PG-13) |
|
| 16 |
Maid of Honor (2006, PG) |
















