My Favorite Movies
| fb586177546's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Teen Witch (1989, PG-13) |
|
| 2 |
Practical Magic (1998, PG-13) |
|
| 3 |
The Craft (1996, R) |
|
| 4 |
The Witches of Eastwick (1987, R) |
|
| 5 |
Twilight (2008, PG-13) |
|
| 6 |
For Love Or Money (1993, PG) |
|
| 7 |
Wild Hearts Can't Be Broken (1991, Unrated) |
|
| 8 |
Nevada (1998, R) |
|
| 9 |
If Looks Could Kill (1991, PG-13) |
|
| 10 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 11 |
Atonement (2007, R) |










