My Favorite Movies
| fb586582855's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Departed (2006, R) |
|
| 2 |
The Agronomist (2004, PG-13) |
|
| 3 |
A Christmas Story (1983, PG) |
|
| 4 |
A Beautiful Mind (2001, PG-13) |
|
| 5 |
How to Lose a Guy in 10 Days (2003, PG-13) |
|
| 6 |
Two Can Play That Game (2001, R) |
|
| 7 |
Hotel Rwanda (2005, PG-13) |
|
| 8 |
Splash (1984, PG) |
|
| 9 |
Fabiola (1951, PG) |
|
| 10 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 11 |
Eve's Bayou (1996, R) |
|
| 12 |
Lumumba (2001, PG) |
|
| 13 |
Apocalypto (2006, R) |
|
| 14 |
The Last Dragon (1985, PG-13) |
|
| 15 |
Life (1999, R) |
|
| 16 |
The Hot Chick (2002, PG-13) |
|
| 17 |
Zoolander (2001, PG-13) |
|
| 18 |
Napoleon Dynamite (2004, PG) |
|
| 19 |
Malibu's Most Wanted (2003, PG-13) |
|
| 20 |
Meet the Parents (2000, PG-13) |




















