My Favorite Movies
| fb587977372's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Private Lives (2005, Unrated) |
|
| 2 |
Midnight Cowboy (1969, R) |
|
| 3 |
Secretary (2002, R) |
|
| 4 |
Donnie Darko (2001, R) |
|
| 5 |
Dot the I (2005, R) |
|
| 6 |
Natural Born Killers (1994, NC-17) |
|
| 7 |
Autism: The Musical (2007, Unrated) |
|
| 8 |
No Country for Old Men (2007, R) |
|
| 9 |
Sixteen Candles (1984, PG) |
|
| 10 |
Coming to America (1988, R) |










