Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  fb594970944's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
2
Finding Nemo (2003,  G)
3
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
4
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
5
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
6
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
7
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
8
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009,  PG)
9
The Mirror (2007,  Unrated)
10
Fast and Furious (2009,  PG-13)
11
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
12
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
13
Shut Up and Shoot (2006,  Unrated)
14
The Blue Rose (2004,  Unrated)
15
Joe and Joe (1996,  Unrated)
16
Home Alone 4 (2002,  Unrated)
17
Home Alone 2: Lost in New York (1992,  PG)
18
Scary Movie 4 (2006,  PG-13)
19
Casper the Friendly Ghost: He Ain't Scary, He's Our Brother (Casper Saves Halloween) (1979,  Unrated)
20
Transformers (2007,  PG-13)
21
Wanted (2009,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments