My Favorite Movies
| fb599319284's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Gandhi (1982, PG) |
|
| 2 |
The Elephant Man (1980, PG) |
|
| 3 |
The Bounty (1984, PG) |
|
| 4 |
Aladdin (1992, Unrated) |
|
| 5 |
Cromwell (1970, G) |
|
| 6 |
The Statement (2003, R) |
|
| 7 |
Nixon (1995, R) |
|
| 8 |
Interview with the Vampire (1994, R) |
|
| 9 |
Skokie (1981, Unrated) |
|
| 10 |
Let Him Have It (1992, R) |
|
| 11 |
The Shawshank Redemption (1994, R) |











