My Favorite Movies
| fb600108584's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
| 3 |
300 (2007, R) |
|
| 4 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
| 5 |
Step Up 2 the Streets (2008, PG-13) |
|
| 6 |
The Women (2008, PG-13) |
|
| 7 |
The Peacekeepers (Le Prix de la paix) (2005, Unrated) |
|
| 8 |
Eagle Eye (2008, PG-13) |
|
| 9 |
The Incredible Hulk (2008, PG-13) |
|
| 10 |
Seven Pounds (2008, PG-13) |
|
| 11 |
Bangkok Dangerous (2008, R) |
|
| 12 |
Street Kings (2008, R) |
|
| 13 |
Sex and the City (2008, R) |
|
| 14 |
August Rush (2007, PG) |
|
| 15 |
The Unborn (2009, PG-13) |
|
| 16 |
The Curious Case of Benjamin Button (2008, PG-13) |
|
| 17 |
WIthIN (The Cavern) (2006, R) |
|
| 18 |
Wraiths of Roanoke (Lost Colony) (2007, Unrated) |
|
| 19 |
Open Window (2006, Unrated) |
|
| 20 |
Horton Hears a Who! (2008, G) |
|
| 21 |
Edges of Darkness (2008, Unrated) |
|
| 22 |
[Rec] (2007, R) |
|
| 23 |
Dirty Dancing - Havana Nights (2004, PG-13) |
|
| 24 |
Into the Blue (2005, PG-13) |
|
| 25 |
Snow Angels (2007, R) |
|
| 26 |
Kaw (2007, R) |
|
| 27 |
Madagascar: Escape 2 Africa (2008, PG) |






















![[Rec]](http://content6.flixster.com/movie/10/52/28/10522876_tmb.jpg)




