My Favorite Movies


  fb600145400's Rating My Rating
1
Mark of Cain (2000,  R)
2
Tumbledown (1988,  Unrated)
3
Black Hawk Down (2001,  R)
4
Navy Seals (1990,  R)
5
Jarhead (2005,  R)
6
Full Metal Jacket (1987,  R)
7
Apocalypse Now (1979,  R)
8
Top Gun (1986,  PG)
9
Cars (2006,  G)
10
Finding Nemo (2003,  G)
11
WALL-E (2008,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments