My Favorite Movies


  fb600533853's Rating My Rating
1
Zombie Strippers (2008,  R)
2
The Black Balloon (2008,  PG-13)
3
Hard Candy (2006,  R)
4
12 Angry Men (1997,  PG-13)
5
The Fountain (2006,  PG-13)
6
Gettin' Square (2003,  Unrated)
7
Stiff (2004,  Unrated)
8
Walk the Line (2005,  PG-13)
9
The Rage in Placid Lake (2004,  Unrated)
10
Into the Wild (2007,  R)
11
The Big Chill (1983,  R)
12
The Shadow (1994,  PG-13)
13
Chopper (2001,  R)
14
Sin City (2005,  R)
15
Ninja Scroll (1995,  Unrated)
16
Pulp Fiction (1994,  R)
17
Almost Famous (2000,  R)
18
Spiderman (1990,  Unrated)
19
Life as a House (2001,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments