My Favorite Movies
| fb601210185's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Beautiful Mind (2001, PG-13) |
|
| 2 |
300 (2007, R) |
|
| 3 |
Blood Diamond (2006, R) |
|
| 4 |
1408 (2007, PG-13) |
|
| 5 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
| 6 |
The Departed (2006, R) |
|
| 7 |
Thank You For Smoking (2006, R) |
|
| 8 |
The Bucket List (2007, PG-13) |
|
| 9 |
The Curious Case of Benjamin Button (2008, PG-13) |
|
| 10 |
Scam (Gafla) (2006, Unrated) |
|
| 11 |
In the Land of Women (2007, PG-13) |
|
| 12 |
Seven Pounds (2008, PG-13) |
|
| 13 |
National Lampoon's Christmas Vacation (1989, PG-13) |
|
| 14 |
National Lampoon's Adam and Eve (2004, Unrated) |
|
| 15 |
P.S. I Love You (2007, PG-13) |
|
| 16 |
War (Rogue Assassin) (2007, R) |
|
| 17 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
| 18 |
Fight Club (1999, R) |
|
| 19 |
Forrest Gump (1994, PG-13) |
|
| 20 |
Pretty Woman (1990, R) |
|
| 21 |
The Godfather (1972, R) |
|
| 22 |
Sin City (2005, R) |
|
| 23 |
The Notebook (2004, PG-13) |























