My Favorite Movies


  fb601338532's Rating My Rating
1
Murder in the First (1994,  R)
2
The Shawshank Redemption (1994,  R)
3
City of Angels (1998,  PG-13)
4
Pretty Woman (1990,  R)
5
Armageddon (1998,  PG-13)
6
Coyote Ugly (2000,  PG-13)
7
Eragon (2006,  PG)
8
Big Momma's House (2000,  PG-13)
9
Degree of Guilt (1995,  Unrated)
10
Madagascar (2005,  PG)
11
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
12
Blades of Glory (2007,  PG-13)
13
A Beautiful Mind (2001,  PG-13)
14
Firehouse Dog (2007,  PG)
15
The Shaggy Dog (2006,  PG)
16
Top Dog (1994,  PG-13)
17
Garfield: A Tail of Two Kitties (2006,  PG)
18
Garfield Gets Real (2007,  Unrated)
19
Garfield - The Movie (2004,  PG)
20
Shrek (2001,  PG)
21
The Departed (2006,  R)
22
Transformers (2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments