My Favorite Movies


  fb603599378's Rating My Rating
1
W. (2008,  PG-13)
2
Turn the River (2007,  R)
3
Traitor (2008,  PG-13)
4
The Visitor (2008,  PG-13)
5
The Duchess (2008,  PG-13)
6
The Day the Earth Stood Still (1951,  G)
7
Street Kings (2008,  R)
8
Slumdog Millionaire (2008,  R)
9
The Secret Life of Bees (2008,  PG-13)
10
Miracle at St. Anna (2008,  R)
11
Married Life (2008,  PG-13)
12
Il y a Longtemps que Je T'aime (I've Loved You So Long) (2008,  PG-13)
13
Henry Poole Is Here (2008,  PG)
14
Deception (2008,  R)
15
The Deal (2003,  Unrated)
16
Deal (2008,  PG-13)
17
Dead Men Don't Wear Plaid (1982,  PG)
18
The Dark Knight (2008,  PG-13)
19
Charlie Bartlett (2007,  R)
20
Changeling (2008,  R)
21
Beaufort (2008,  Unrated)
22
Australia (2008,  PG-13)
23
4 Luni, 3 Saptamāni si 2 Zile (4 Months, 3 Weeks and 2 Days) (2007,  R)
24
100 Girls (2000,  R)
25
Tropic Thunder (2008,  R)
26
Things We Lost in the Fire (2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments