My Favorite Movies


  fb611885719's Rating My Rating
1
Edward Scissorhands (1990,  PG-13)
2
Growing Pains (Bad Manners) (1984,  R)
Growing Pains (Bad Manners)
this movie freakin rocks!
3
Bad Manners (1998,  R)
4
Brown Sugar (2002,  PG-13)
5
Love Jones (1996,  R)
6
Revenge of the Nerds (1984,  R)
Revenge of the Nerds
this cracks me up
7
Blades of Glory (2007,  PG-13)
8
Jason's Lyric (1994,  R)
9
Poetic Justice (1993,  R)
10
Blow (2001,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments