My Favorite Movies
| fb618707793's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Doom (2005, R) |
|
| 2 |
Con Air (1997, R) |
|
| 3 |
Constantine (2005, R) |
|
| 4 |
Stephen King's It (1990, Unrated) |
|
| 5 |
The Tommyknockers (1993, R) |
|
| 6 |
The Langoliers (1995, PG-13) |
|
| 7 |
Fight Club (1999, R) |
|
| 8 |
Tommy Boy (1995, PG-13) |
|
| 9 |
Beverly Hills Ninja (1997, PG-13) |
|
| 10 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
| 11 |
Braveheart (1995, R) |
|
| 12 |
The Matrix (1999, R) |
|
| 13 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 14 |
Forrest Gump (1994, PG-13) |
|
| 15 |
Shrek (2001, PG) |
|
| 16 |
Sin City (2005, R) |
|
| 17 |
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001, PG-13) |
|
| 18 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
| 19 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
| 20 |
Madagascar: Escape 2 Africa (2008, PG) |
|
| 21 |
The Last Request (2006, Unrated) |





















