My Favorite Movies
| fb627492620's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Independence Day (1996, PG-13) |
|
| 2 |
Face/Off (1997, R) |
|
| 3 |
Saving Private Ryan (1998, R) |
|
| 4 |
Cast Away (2000, PG-13) |
|
| 5 |
Tango & Cash (1989, R) |
|
| 6 |
Die Hard (1988, R) |
|
| 7 |
Live Free or Die Hard (2007, PG-13) |
|
| 8 |
Lord of War (2005, R) |
|
| 9 |
I, Robot (2004, PG-13) |
|
| 10 |
Taking Chance (2009, Unrated) |
|
| 11 |
I Am Legend (2007, PG-13) |











