My Favorite Movies


  fb628321493's Rating My Rating
1
Paris (,  R)
2
Le Coeur des hommes (Frenchmen) (2003,  Unrated)
3
Le Coeur des hommes 2 (2007,  Unrated)
4
Mesrine: L'Instinct de Mort (Mesrine: Part 1 - Death Instinct) (Public Enemy Number One) (2008,  Unrated)
5
Mesrine: L'Ennemi Public n°1 (Mesrine: Part 2 - Public Enemy #1) (2008,  Unrated)
6
Better Than Sex (2001,  R)
7
Blow (2001,  R)
8
Hors de Prix (Priceless) (2006,  PG-13)
9
Le Dernier gang (2007,  Unrated)
10
Snatch (2001,  R)
11
Babel (2006,  R)
12
Charlie and the Chocolate Factory (2005,  PG)
13
Darling (2007,  Unrated)
14
Toute la beauté du monde (2006,  Unrated)
15
Perfect Match... (Si c'était lui...) (2007,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments