My Favorite Movies


  fb629780174's Rating My Rating
1
Chicago (2002,  PG-13)
2
Finding Nemo (2003,  G)
3
A Walk to Remember (2002,  PG)
4
Juno (2007,  PG-13)
5
Cars (2006,  G)
6
Save the Last Dance (2001,  PG-13)
7
Jay and Silent Bob Strike Back (2001,  R)
8
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
9
Dirty Dancing (1987,  PG-13)
10
Grease (1978,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments