My Favorite Movies


  fb631503245's Rating My Rating
1
Freejack (1992,  R)
2
Jay and Silent Bob Strike Back (2001,  R)
3
Jay and Silent Bob Do Degrassi The Next Generation (2005,  Unrated)
4
Darkman (1990,  R)
5
Darkman 2 - The Return of Durant (1994,  R)
6
Darkman III - Die Darkman Die (1995,  R)
7
Terminator Salvation (2009,  PG-13)
8
Terminator 3 - Rise of the Machines (2003,  R)
9
Terminator 2: Judgment Day (1991,  R)
10
The Terminator (1984,  R)
11
Grease (1978,  PG)
12
Grease 2 (1982,  PG)
13
Mac and Me (1988,  PG)
14
Charles Bronson:Deadly Arsenal (2005,  PG)
15
Eden Lake (2008,  R)
16
Bronson (2009,  R)
17
Stomp! Shout! Scream! (2009,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments