My Favorite Movies


  fb632674386's Rating My Rating
1
The Mask (1994,  PG-13)
2
Matilda (1996,  PG)
3
Titanic (1997,  PG-13)
4
Pretty Woman (1990,  R)
5
Panic Room (2002,  R)
6
The Breakfast Club (1985,  R)
7
National Lampoon's Christmas Vacation (1989,  PG-13)
8
American Wedding (2003,  R)
9
The Santa Clause (1994,  PG)
10
Sixteen Candles (1984,  PG)
11
Where the Heart Is (2000,  PG-13)
12
That Thing You Do! (1996,  PG)
13
Ties That Bind (2006,  PG)
14
Almost Famous (2000,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments