My Favorite Movies
| fb632757231's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Curious Case of Benjamin Button (2008, PG-13) |
|
| 2 |
300 (2007, R) |
|
| 3 |
Inglourious Basterds (2009, R) |
|
| 4 |
The Godfather (1972, R) |
|
| 5 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind (2004, R) |
|
| 6 |
Seuls Two (2008, Unrated) |
|
| 7 |
Love Me If You Dare (Jeux d'enfants) (2004, R) |
|
| 8 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
| 9 |
Fight Club (1999, R) |
|
| 10 |
The Nightmare Before Christmas (2008, PG) |
|
| 11 |
Laskar pelangi (The Rainbow Troops) (2008, Unrated) |
|
| 12 |
Forrest Gump (1994, PG-13) |
|
| 13 |
Pulp Fiction (1994, R) |













