My Favorite Movies
| fb633113512's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Eragon (2006, PG) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
| 3 |
The Seeker (2005, Unrated) |
|
| 4 |
She's the Man (2006, PG-13) |
|
| 5 |
House of D (2004, PG-13) |
|
| 6 |
Murder by Death (1976, PG) |
|
| 7 |
The Last King of Scotland (2006, R) |
|
| 8 |
Riders (2002, Unrated) |
|
| 9 |
Silence Becomes You (2005, R) |
|
| 10 |
Superstition (2001, Unrated) |
|
| 11 |
Rabbit Fever (2006, Unrated) |
|
| 12 |
Kids in America (2005, PG-13) |
|
| 13 |
Grease (1978, PG) |
|
| 14 |
Saturday Night Fever (1977, PG) |
|
| 15 |
Love Actually (2003, R) |
|
| 16 |
Their Eyes Were Watching God (2005, Unrated) |
|
| 17 |
El Corazón de la tierra (The Heart of the Earth) (2007, Unrated) |
|
| 18 |
Connie And Carla (2004, PG-13) |
|
| 19 |
Return to Me (2000, PG) |
|
| 20 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
| 21 |
Atonement (2007, R) |
|
| 22 |
Balls of Fury (2007, PG-13) |
|
| 23 |
Bring It On: All or Nothing (2006, PG-13) |























