My Favorite Movies


  fb634749680's Rating My Rating
1
28 Days Later (2002,  R)
Click to Rate
2
A Nightmare on Elm Street (1984,  R)
Click to Rate
3
Beetlejuice (1988,  PG)
Click to Rate
4
Closer (2004,  R)
Click to Rate
5
Collateral (2004,  R)
Collateral 4.5 Stars
filmin gorsel yani cok etkileyici..inanilmaz sehir manzaralari var.. cok iyi bir film muzigi, tom cruise'un buz gibi bakislari ve saglam oyunculugu, basarili diyaloglar ..sirf sehre inen cakallar ve o esnada calan muzik icin bile seyretmeye deger..
Click to Rate
6
Donnie Darko (2001,  R)
Click to Rate
7
Forrest Gump (1994,  PG-13)
Click to Rate
8
Ice Age (2002,  PG)
Click to Rate
9
Interview with the Vampire (1994,  R)
Click to Rate
10
Pulp Fiction (1994,  R)
Click to Rate
11
Reservoir Dogs (1992,  R)
Click to Rate
12
Sin City (2005,  R)
Click to Rate
13
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 4.5 Stars
icinde yasamak istedigim bir dunya...konuşan hayvanlara bayildim..ciktıgimda kendimi cok iyi hissettigim ender filmlerden..
Click to Rate
14
The Usual Suspects (1995,  R)
Click to Rate
15
Trainspotting (1996,  R)
Click to Rate
16
1408 (2007,  PG-13)
1408 4.0 Stars
gerçekten cok basarili, ozledigim korku filmlerinden ve tabii ki stephen king!
Click to Rate
17
A Clockwork Orange (1971,  R)
Click to Rate
18
Kill Bill: Volume 1 (2003,  R)
Click to Rate
19
Kill Bill, Volume 2 (2004,  R)
Click to Rate
20
The Bourne Identity (2002,  PG-13)
Click to Rate
21
The Bourne Supremacy (2004,  PG-13)
Click to Rate
22
The Bourne Ultimatum (2007,  PG-13)
Click to Rate
23
The Butterfly Effect (2004,  R)
Click to Rate
24
The Crow (1994,  R)
Click to Rate
25
The Godfather (1972,  R)
Click to Rate
26
The Godfather, Part II (1974,  R)
Click to Rate
27
The Godfather, Part III (1990,  R)
Click to Rate
28
The Matrix (1999,  R)
Click to Rate
29
The Matrix Reloaded (2003,  R)
Click to Rate
30
The Matrix Revolutions (2003,  R)
Click to Rate
31
The Truman Show (1998,  PG)
Click to Rate
32
The Wizard of Oz (1939,  G)
The Wizard of Oz
bu filmi kucukken defalarca trt1 de yayinlamislardi, ben de bikmadan izlerdim..yillar sonra kara kule'yi okurken stephen king'in de filme ne kadar takilip esinlendigini gorunce keyiflendim.
Click to Rate
33
V for Vendetta (2006,  R)
Click to Rate
34
Van Helsing (2004,  PG-13)
Click to Rate
35
Revolver (2005,  R)
Click to Rate
36
La Vie en Rose (La Mome) (2007,  PG-13)
Click to Rate
37
The Fall (2006,  R)
The Fall 4.5 Stars
cok begendim kesinlikle..masalsi kisimlarda gorsellik cok etkileyiciydi..hikaye de cok basarili..
Click to Rate
38
12 (2007,  PG-13)
Click to Rate
39
Jumper (2008,  PG-13)
Click to Rate
40
99 francs (2007,  Unrated)
Click to Rate
41
Paris (2008) (2008,  R)
Click to Rate
42
Fight Club (1999,  R)
Click to Rate
43
Burnt by the Sun (1994,  R)
Click to Rate
44
The Seventh Seal (,  Unrated)
Click to Rate
45
Transsiberian (,  Unrated)
Click to Rate
46
Cloverfield (2008,  PG-13)
Click to Rate
47
Gake no ue no Ponyo (Ponyo on a Cliff) (2008,  Unrated)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments