My Favorite Movies


  fb634986045's Rating My Rating
1
Never Back Down (2008,  PG-13)
2
Rize (2005,  PG-13)
3
Ghetto Blaster (1989,  R)
4
Sin City (2005,  R)
5
Above the Rim (1994,  R)
6
Next Friday (2000,  R)
7
Juice (1992,  R)
8
Higher Learning (1994,  R)
9
How High (2001,  R)
10
American History X (1998,  R)
11
Coach Carter (2005,  PG-13)
12
Hitch (2005,  PG-13)
13
Stomp the Yard (2007,  PG-13)
14
Training Day (2001,  R)
15
Green Street Hooligans (2005,  R)
16
Waist Deep (2006,  R)
17
Shooter (2007,  R)
18
The Terminal (2004,  PG-13)
19
You Got Served (2004,  PG-13)
20
Honey (2003,  PG-13)
21
Saving Private Ryan (1998,  R)
22
The Warriors (1979,  R)
23
Beef (2003,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments