My Favorite Movies


  fb635429376's Rating My Rating
1
Borrowed Hearts: A Holiday Romance (1997,  Unrated)
2
Flicka (2006,  PG)
3
Night at the Museum (2006,  PG)
4
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005,  PG)
5
Heidi (1993,  G)
6
First Daughter (2004,  PG)
7
My Date with the President's Daughter (1998,  Unrated)
8
Danielle Steel's Heartbeat (,  Unrated)
9
Double, Double, Toil and Trouble (,  Unrated)
10
Titanic (1997,  PG-13)
11
A Cinderella Story (2004,  PG)
12
Camp Rock (2008,  G)
13
The Sisterhood of the Traveling Pants 2 (2008,  PG-13)
14
No Higher Love (God's New Plan) (1999,  Unrated)
15
The Notebook (2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments