My Favorite Movies


  fb636535139's Rating My Rating
1
Annie's Coming Out (A Test of Love) (1984,  PG)
2
Look Who's Talking (1989,  PG-13)
3
Home Alone (1990,  PG)
4
Corrina, Corrina (1994,  PG)
5
I Am Sam (2002,  PG-13)
6
The Wizard of Oz (1939,  G)
7
What's Eating Gilbert Grape (1993,  PG-13)
8
Fly Away Home (1996,  PG)
9
Awakenings (1990,  PG-13)
10
Follow The Stars Home (2001,  Unrated)
11
Mr. Holland's Opus (1995,  PG)
12
Ice Castles (1978,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments