My Favorite Movies
| fb636834331's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Shawshank Redemption (1994, R) |
|
| 2 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 3 |
Vantage Point (2008, PG-13) |
|
| 4 |
Hot Fuzz (2007, R) |
|
| 5 |
The Pursuit of Happyness (2006, PG-13) |
|
| 6 |
The Green Mile (1999, R) |
|
| 7 |
The Devil Wears Prada (2006, PG-13) |
|
| 8 |
Just Like Heaven (2005, PG-13) |
|
| 9 |
A Beautiful Mind (2001, PG-13) |
|
| 10 |
P.S. I Love You (2007, PG-13) |
|
| 11 |
Serendipity (2001, PG-13) |
|
| 12 |
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008, PG) |












