My Favorite Movies


  fb639481289's Rating My Rating
1
Wedding Daze (2007,  R)
Wedding Daze
It was cool. the feelings could be more expressed and more well planned out. 27 dresses was better, was kind of random, the jokes were only cheap. but yeah it has that fast written script type. lightly written in detail but a lot and most of the scenes were planned well. The actors were well chosen. haha cupid!!!!!!!!
2
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
Meet The Fockers
haha you can cry from it well not cry but laugh at the retarded stuff.~~
3
Wedding Crashers (2005,  R)
4
Good Luck Chuck (2007,  R)
5
The Ten (2007,  R)
6
Connor's War (2006,  R)
7
The Last Kiss (2006,  R)
8
Click (2006,  PG-13)
9
Take the Lead (2006,  PG-13)
10
Thriller (1983,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments