Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  fb641150493's Rating My Rating
1
The Bet (2007,  Unrated)
2
Eraserhead (1977,  Unrated)
3
Audition (Ôdishon) (1999,  R)
4
Run Lola Run (Lola rennt) (1999,  R)
5
Jacob's Ladder (1990,  R)
6
The Blair Witch Project (1999,  R)
7
Pulp Fiction (1994,  R)
8
The Matrix (1999,  R)
9
Chôjin densetsu Urotsukidôji (Legend of the Overfiend) (1993,  Unrated)
10
Angel Heart (1987,  R)
11
Amelie (Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain) (2001,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments