Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  fb646426379's Rating My Rating
1
The Notebook (2004,  PG-13)
2
300 (2007,  R)
3
The Curious Case of Benjamin Button (2008,  PG-13)
4
Population 436 (2006,  R)
5
Inkheart (2009,  PG)
6
Land of the Lost (2009,  PG-13)
7
Knowing (2009,  PG-13)
8
Taken (2009,  PG-13)
9
Bob Funk (2009,  R)
10
The Talented Mr. Ripley (1999,  R)
11
Pretty Woman (1990,  R)
12
Sin City (2005,  R)
13
The Godfather (1972,  R)
14
The Departed (2006,  R)
15
Night at the Museum 2: Battle of the Smithsonian (2009,  PG)
16
Terminator Salvation (2009,  PG-13)
17
The Ghosts of Girlfriends Past (2009,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments