My Favorite Movies


  fb649890272's Rating My Rating
1
Stir Crazy (1980,  R)
2
Total Recall (1990,  R)
3
Chicago (2002,  PG-13)
4
Batman Begins (2005,  PG-13)
5
The Dark Knight (2008,  PG-13)
6
Kung Fu Hustle (2005,  R)
7
Bronson (2009,  R)
8
See No Evil, Hear No Evil (1989,  R)
9
Strictly Ballroom (1992,  PG)
10
Drop Dead Fred (1991,  PG-13)
11
Uncle Buck (1989,  PG)
12
Fearless Tiger (1993,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments