My Favorite Movies


  fb657455882's Rating My Rating
1
Bruce Almighty (2003,  PG-13)
2
Ace Ventura: Pet Detective (1993,  PG-13)
3
Fun With Dick and Jane (2005,  PG-13)
4
Dumb and Dumber (1994,  PG-13)
5
Liar Liar (1997,  PG-13)
6
Me, Myself & Irene (2000,  R)
7
Charlie and the Chocolate Factory (2005,  PG)
8
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
9
Edward Scissorhands (1990,  PG-13)
10
A Nightmare on Elm Street (1984,  R)
11
Blow (2001,  R)
12
Fear and Loathing in Las Vegas (1998,  R)
13
Donnie Brasco (1997,  R)
14
Ed Wood (1994,  R)
15
Space Jam (1996,  PG)
16
Office Space (1999,  R)
17
SpaceCamp (Space Camp) (1986,  PG)
18
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983,  PG)
19
Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977,  PG)
20
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980,  PG)
21
Amateur Porn Star Killer 2 (2008,  Unrated)
22
Star Trek - First Contact (1996,  PG-13)
23
Star Trek II - The Wrath of Khan (1982,  PG)
24
Star Trek Generations (1994,  PG)
25
Super Troopers (2001,  R)
26
No Holds Barred Super Ladies Of Wrestling (1995,  Unrated)
27
The Super Ninja (1986,  Unrated)
28
Zombie vs. Ninja (Zodiac America: The Super Master)(Zombie Revival: Ninja Master)(Zombie Rivals) (1987,  Unrated)
29
Super Fuzz (1980,  PG)
30
Superman (1978,  PG)
31
Superman II (1981,  PG)
32
Superman III (1983,  PG)
33
Superman IV - The Quest for Peace (1987,  PG)
34
Superman II: The Richard Donner Cut (2006,  PG)
35
The Incredible Hulk (2008,  PG-13)
36
HULK VS. (2009,  PG-13)
37
The Incredible Hulk: Death in the Family (The Return of the Incredible Hulk) (1977,  Unrated)
38
No Holds Barred (1989,  PG-13)
39
The Incredible Hulk (1977,  Unrated)
40
The Incredible Hulk Returns (1988,  Unrated)
41
The Trial of the Incredible Hulk (1989,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments