My Favorite Movies
| fb658674507's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Charlie and the Chocolate Factory (2005, PG) |
|
| 2 |
Elizabethtown (2005, PG-13) |
|
| 3 |
Finding Neverland (2004, PG) |
|
| 4 |
Moulin Rouge! (2001, PG-13) |
|
| 5 |
Music and Lyrics (2007, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 9 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 10 |
The Hours (2002, PG-13) |
|
| 11 |
Xuxa Abracadabra (2003, Unrated) |
|
| 12 |
Nine Months (1995, PG-13) |
|
| 13 |
A Clockwork Orange (1971, R) |
|
| 14 |
Pride and Prejudice (2005, PG) |
|
| 15 |
Agatha Christie's Murder on the Orient Express (2001, Unrated) |















