My Favorite Movies
| fb660303476's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pulp Fiction (1994, R) |
|
| 2 |
Fight Club (1999, R) |
|
| 3 |
300 (2007, R) |
|
| 4 |
Braveheart (1995, R) |
|
| 5 |
The Ring (2002, PG-13) |
|
| 6 |
Ring Of Fire (2000, PG-13) |
|
| 7 |
Blade (1998, R) |
|
| 8 |
Blade II (Blade 2) (2002, R) |
|
| 9 |
Blade - Trinity (2004, R) |
|
| 10 |
Misery (1990, R) |
|
| 11 |
Trainspotting (1996, R) |
|
| 12 |
The Godfather (1972, R) |
|
| 13 |
The Shawshank Redemption (1994, R) |
|
| 14 |
To Kill A Mockingbird (1962, Unrated) |
|
| 15 |
Fear and Loathing in Las Vegas (1998, R) |
|
| 16 |
Edward Scissorhands (1990, PG-13) |
|
| 17 |
Red Dragon (2002, R) |
|
| 18 |
American History X (1998, R) |


















