My Favorite Movies
| fb663923130's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Friday (1995, R) |
|
| 2 |
Escape from New York (1981, R) |
|
| 3 |
Cool World (1992, PG-13) |
|
| 4 |
Tropic Thunder (2008, R) |
|
| 5 |
Too Much Sun (1991, R) |
|
| 6 |
Zodiac (2007, R) |
|
| 7 |
The Cell (2000, R) |
|
| 8 |
Ed Wood (1994, R) |
|
| 9 |
The Big Lebowski (1998, R) |
|
| 10 |
WALL-E (2008, G) |









