My Favorite Movies


  fb664269486's Rating My Rating
1
Jewels (1992,  Unrated)
2
Braveheart (1995,  R)
3
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
4
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
6
Pretty Woman (1990,  R)
7
The Godfather (1972,  R)
8
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
9
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
10
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
11
The Shawshank Redemption (1994,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments