My Favorite Movies
| fb665675906's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Australia (2008, PG-13) |
|
| 2 |
Wild Child (2008, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002, PG) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001, PG) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
| 8 |
Michael McIntyre: Live & Laughing (2008, Unrated) |
|
| 9 |
St. Trinian's (2007, PG-13) |
|
| 10 |
White Diamond (2007, Unrated) |
|
| 11 |
The Magic Roundabout (Doogal) (2005, Unrated) |
|
| 12 |
Sister Act (1992, PG) |
|
| 13 |
The Sound of Music (1965, G) |
|
| 14 |
The Lion King (1994, G) |
|
| 15 |
The Lion King 2 - Simba's Pride (1998, G) |















