My Favorite Movies
| fb667226084's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Gone With the Wind (1939, G) |
|
|
| 2 |
Sleeper (1973, PG) |
|
|
| 3 |
Annie Hall (1977, PG) |
|
|
| 4 |
Play It Again, Sam (1972, PG) |
|
|
| 5 |
White Palace (1990, R) |
|
|
| 6 |
Liar Liar (1997, PG-13) |
|
|
| 7 |
Amadeus (1984, PG) |
|
|
| 8 |
About Last Night... (1986, R) |
|
|
| 9 |
Terminator 2: Judgment Day (1991, R) |
|
|
| 10 |
Aliens (1986, R) |
|
|
| 11 |
The Aristocats (1970, G) |
|
|
| 12 |
Alien (1979, R) |
|
|
| 13 |
The Matrix (1999, R) |
|
|
| 14 |
Minority Report (2002, PG-13) |
|
|
| 15 |
Rita (2003, Unrated) |
|



