My Favorite Movies
| fb667936194's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) (2004, PG-13) |
|
| 2 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
| 3 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
| 4 |
E.T. - The Extra-Terrestrial (1982, PG) |
|
| 5 |
Elf (2003, PG) |
|
| 6 |
Final Destination (2000, R) |
|
| 7 |
Final Destination 2 (2003, R) |
|
| 8 |
Forrest Gump (1994, PG-13) |
|
| 9 |
Freaky Friday (2003, PG) |
|
| 10 |
How to Lose a Guy in 10 Days (2003, PG-13) |
|
| 11 |
I Am Sam (2002, PG-13) |
|
| 12 |
Ladder 49 (2004, PG-13) |
|
| 13 |
Meet The Fockers (2004, PG-13) |
|
| 14 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
| 15 |
Mrs. Doubtfire (1993, PG-13) |
|
| 16 |
Never Been Kissed (1999, PG-13) |
|
| 17 |
Red Eye (2005, PG-13) |
|
| 18 |
Sweet Home Alabama (2002, PG-13) |
|
| 19 |
The Wedding Planner (2001, PG-13) |
|
| 20 |
Tommy Boy (1995, PG-13) |
|
| 21 |
Walk the Line (2005, PG-13) |
|
| 22 |
You, Me and Dupree (2006, PG-13) |






















