Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  fb670449554's Rating My Rating
1
The Notebook (2004,  PG-13)
2
Michael Jackson's This Is It (2009,  PG)
3
Nacho Libre (2006,  PG)
4
The Holiday (2006,  PG-13)
5
A League of Their Own (1992,  PG)
6
Three Amigos! (1986,  PG)
7
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
8
Braveheart (1995,  R)
9
Be Kind Rewind (2008,  PG-13)
10
Housesitter (1992,  PG)
11
Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band (1978,  PG)
12
The Benchwarmers (2006,  PG-13)
13
Three Fugitives (1989,  PG-13)
14
Saturday Night Live: The Best of Chris Farley (1998,  Unrated)
15
Tommy Boy (1995,  PG-13)
16
Old School (2003,  R)
17
The Landlord (2007,  Unrated)
18
The Great Outdoors (1988,  PG)
19
Rudy (1993,  PG)
20
Elf (2003,  PG)
21
Under the Tuscan Sun (2003,  PG-13)
22
Without A Paddle (2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments