My Favorite Movies


  fb671990286's Rating My Rating
1
Heathers (1988,  R)
2
The Breakfast Club (1985,  R)
3
It (1927,  Unrated)
4
Pandora's Box (2008,  R)
5
Hula (1927,  Unrated)
6
The Commitments (1991,  R)
7
Back to the Future (1985,  PG)
8
Cabaret (1972,  PG)
9
The Incredibles (2004,  PG)
10
Gone With the Wind (1939,  G)
11
Bonnie and Clyde (1967,  R)
12
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind (2004,  R)
13
The Shining (1980,  R)
14
A Clockwork Orange (1971,  R)
15
The Graduate (1967,  PG)
16
The Apartment (1960,  Unrated)
17
Finding Neverland (2004,  PG)
18
The Silence of the Lambs (1991,  R)
19
Some Like It Hot (1959,  Unrated)
20
The Wizard of Oz (1939,  G)
21
Little Miss Sunshine (2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments