My Favorite Movies
| fb672002227's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Clue (1985, PG) |
|
| 2 |
Contact (1997, PG) |
|
| 3 |
Love in a Cold Climate (2002, Unrated) |
|
| 4 |
Hamlet 2 (2008, R) |
|
| 5 |
Mulholland Drive (2001, R) |
|
| 6 |
The Princess Bride (1987, PG) |
|
| 7 |
The Phantom Tollbooth (1970, G) |
|
| 8 |
Gone With the Wind (1939, G) |
|
| 9 |
Easter Parade (1948, Unrated) |
|
| 10 |
Psycho (1960, R) |









