My Favorite Movies
| fb677466280's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Scream (1996, R) |
|
| 2 |
Scream 2 (1997, R) |
|
| 3 |
Scream 3 (2000, R) |
|
| 4 |
Urban Legend (1998, R) |
|
| 5 |
When a Stranger Calls (2006, PG-13) |
|
| 6 |
Drumline (2002, PG-13) |
|
| 7 |
I Know What You Did Last Summer (1997, R) |
|
| 8 |
I Still Know What You Did Last Summer (1998, R) |
|
| 9 |
Big Momma's House (2000, PG-13) |
|
| 10 |
I've Been Waiting for You (1998, R) |
|
| 11 |
Eurotrip (2003, R) |
|
| 12 |
Halloween (1978, R) |
|
| 13 |
Next Friday (2000, R) |
|
| 14 |
Friday After Next (2002, R) |
|
| 15 |
Urban Legends: Final Cut (2000, R) |
|
| 16 |
A Nightmare on Elm Street (1984, R) |
|
| 17 |
Wes Craven's New Nightmare (1994, R) |
|
| 18 |
Click (2006, PG-13) |
|
| 19 |
Coyote Ugly (2000, PG-13) |
|
| 20 |
Final Destination (2000, R) |
|
| 21 |
Final Destination 2 (2003, R) |
|
| 22 |
Final Destination 3 (2006, R) |
|
| 23 |
Joy Ride (Road Kill) (2001, R) |
|
| 24 |
High School Musical 3: Senior Year (2008, G) |
























