My Favorite Movies


  fb679165207's Rating My Rating
1
28 Weeks Later... (2007,  R)
2
The Blair Witch Project (1999,  R)
3
Alien Abduction: Incident in Lake County (1998,  Unrated)
4
30 Days of Night (2007,  R)
5
Silent Hill (2006,  R)
6
Cloverfield (2008,  PG-13)
7
Willy Wonka and the Chocolate Factory (1971,  G)
8
The Messengers (2007,  PG-13)
9
[Rec] (2007,  R)
10
Diary of the Dead (2007,  R)
11
Awake (2007,  R)
12
The Eye (2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments