My Favorite Movies
| fb679422575's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Magnolia (1999, R) |
|
| 2 |
The Matrix (1999, R) |
|
| 3 |
Memento (2000, R) |
|
| 4 |
Ratatouille (2007, G) |
|
| 5 |
Delivered (1999, Unrated) |
|
| 6 |
Office Space (1999, R) |
|
| 7 |
A Beautiful Mind (2001, PG-13) |
|
| 8 |
Fight Club (1999, R) |
|
| 9 |
300 (2007, R) |
|
| 10 |
Braveheart (1995, R) |
|
| 11 |
2001: A Space Odyssey (1968, G) |
|
| 12 |
No Country for Old Men (2007, R) |












