My Favorite Movies


  fb679516412's Rating My Rating
1
13 Going on 30 (Suddenly 30) (2004,  PG-13)
2
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
3
300 (2007,  R)
4
50 First Dates (2004,  PG-13)
5
8 Mile (2002,  R)
6
A Beautiful Mind (2001,  PG-13)
7
Accepted (2006,  PG-13)
8
Braveheart (1995,  R)
9
Count Dracula & His Vampire Bride (1978,  R)
10
Good Girl, Bad Girl (2006,  Unrated)
11
Bounty Huntress: Undercover (2003,  Unrated)
12
The Passion of the Christ (2004,  R)
13
We Were Soldiers (2002,  R)
14
Line King: The Al Hirschfeld Story (1996,  Unrated)
15
The Super Mario Bros. (1990,  PG)
16
Godfather (2006,  Unrated)
17
Resist Evil Part Two: God Is Missing! Let Us Quest for God! (2008,  Unrated)
18
The Backyard (,  Unrated)
19
The Mask (Eyes from Hell) (Face of Fire) (1961,  Unrated)
20
Evil Dead 2 (1987,  R)
21
The Evil Dead (1981,  NC-17)
22
Evil Dead Trap (1988,  Unrated)
23
The Evil Dead (2009,  Unrated)
24
Resist Evil Part One: Dropping Evil (2008,  Unrated)
25
House of the Dead 2: Dead Aim (All Guts No Glory) (2006,  R)
26
See No Evil, Hear No Evil (1989,  R)
27
Rising Dead (2007,  Unrated)
28
Dead Noon (2007,  R)
29
Lost by Dead (2007,  Unrated)
30
Dead in the Water (2006,  Unrated)
31
Evil Woods (2008,  R)
32
Hostel (2006,  R)
33
Hostel: Part II (2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments