Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  fb681290623's Rating My Rating
1
Reality Bites (1993,  PG-13)
2
They Live (1988,  R)
3
Requiem for a Dream (2000,  R)
4
Pulp Fiction (1994,  R)
5
Better Than Chocolate (1999,  Unrated)
6
Barbarella (1968,  PG)
7
Raising Arizona (1987,  PG-13)
8
Donnie Darko (2001,  R)
9
The Breakfast Club (1985,  R)
10
A Life Less Ordinary (1997,  R)
11
Across the Universe (2007,  PG-13)
12
Sin City (2005,  R)
13
Park (2006,  R)
14
Otis (2008,  Unrated)
15
Boxing Helena (1993,  R)
16
High Art (1998,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments