My Favorite Movies
| fb683368371's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
While You Were Sleeping (1995, PG) |
|
| 2 |
Forrest Gump (1994, PG-13) |
|
| 3 |
My Best Friend's Wedding (1997, PG-13) |
|
| 4 |
Pretty Woman (1990, R) |
|
| 5 |
Frequency (2000, PG-13) |
|
| 6 |
The Lake House (2006, PG) |
|
| 7 |
Love Actually (2003, R) |
|
| 8 |
When Harry Met Sally (1989, R) |
|
| 9 |
Click (2006, PG-13) |
|
| 10 |
Saint Maybe (1998, Unrated) |
|
| 11 |
Notting Hill (1999, PG-13) |










