My Favorite Movies


  fb685766521's Rating My Rating
1
A Beautiful Mind (2001,  PG-13)
2
The Rocketeer (1991,  PG)
3
Donnie Darko (2001,  R)
4
Final Destination (2000,  R)
5
Superbad (2007,  R)
6
The Great Mouse Detective (1986,  G)
7
Breakfast at Tiffany's (1961,  Unrated)
8
Memento (2000,  R)
9
Can't Hardly Wait (1998,  PG-13)
10
Scream (1996,  R)
11
Cry Wolf (2005,  PG-13)
12
The Gunman (2004,  R)
13
The Butterfly Effect (2004,  R)
14
The Departed (2006,  R)
15
The Notebook (2004,  PG-13)
16
A Walk to Remember (2002,  PG)
17
Mean Girls (2004,  PG-13)
18
Step Up (2006,  PG-13)
19
The Bachelor (1999,  PG-13)
20
A Cinderella Story (2004,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments